عضویت و حساب کاربری

دسترسی به سوابق کلیه سفارشات

با ورود به حساب کاربری خود در قسمت "سفارشات من به کلیه اطلاعات و سوابق خریدهای خود از سایت کوتون استایل دسترسی پیدا می کنید.

چگونگی عضویت در کوتون استایل

با کلیک بر روی لينك «ثبت نام» (موجود در گوشه بالاي سمت چپ تمام صفحات سايت) فرم عضويت را با ثبت کامل مشخصات پر كنيد.

 

چگونگی ویرایش گذرواژه ، ایمیل و آدرس ها

پس از وارد کردن پست الکترونیکی و کلمه عبور وارد حساب کاربری خود شده، سپس با کلیک بر روی گزینه "حساب من" در منوی بالای سایت، به صفحه‏‌ای منتقل می‏‌شوید که در بخش "اطلاعات شخصی من" امکان ویرایش اطلاعات وجود دارد.

خرید

آیا میتوانم بعد از ثبت سفارش آنرا تغییر داده یا کنسل کنم؟؟

تا پیش از تایید نهایی سفارش و کلیک روی آیکون اتمام خرید امکان ویرایش و حذف کالا از سبد خرید می باشد. پس از تایید نهایی سفارش تا زمان تحویل کالا به مشتری، امکان تغییر و تعویض کالا و یا انصراف از خرید، تنها با شرایط عودت صورت می پذیرد.

ممکن است پرداخت اینترنتی ناموفق باشد و مبلغ از حساب من کم شده باشد؟

گاهی ممکن است در هنگام پرداخت شبکه بانکی قطع شود و پرداخت ناموفق انجام شود. اما در این مواقع جای نگرانی وجود ندارد. در این حالت معمولاً مبلغ پرداختی شما در حساب‏‌های میانی بانک است و خود بانک مغایرت‏‌ها را رفع کرده و مبلغ به صورت خودکار به حساب شما برگشت داده می شود. اگر پس از 72 ساعت مبلغ به حساب شما واریز نگردید با تماس با بانک عامل پرداخت اینترنتی مغایرت بوجود آمده را برطرف کنید.

نحوه پیدا کردن کالای مورد نظر

با کلیک در قسمت "جستجو" (موجود در قسمت مرکز بالای تمام صفحات سایت) سرچ کالای مد نظر ـ نام و یا کد کالا ـ امکان پذیر می باشد.

 

پرداخت

آیا در فروشگاه اینترنتی کوتون استایل خرید و پرداختی امن خواهم داشت؟

سایت کوتون استایل دارای پروتکل امن 256 bit می باشد‌، با وجود این شما نه تنها برای خرید از کوتون استایل بلکه هنگام هرگونه پرداخت اینترنتی برای اطمینان از امنیت پرداخت خود نکته‏‌های زیر را رعایت فرمایید:
- با مشاهده قسمت آدرس (Address Bar)، در مرورگر (Browser) وب خود مطمئن شوید از پروتکل امن https به جای پروتکل http استفاده می‏‌شود به عبارت دیگر باید در ابتدای آدرس، https وجود داشته باشد.
- قبل از ورود اطلاعات از وجود قفل طلائی رنگ در قسمت بالا و سمت راست صفحه مرورگر وب خود مطمئن شوید، در صورت عدم مشاهده این قفل از وارد کردن اطلاعات کارت خود خودداری کنید.
- برای ورود اطلاعات کارت خود حتماً از صفحه کلید مجازی موجود استفاده کنید.

مبلغ پرداخت سفارش با چه روش هایی امکان پذیر است؟

کاربران فروشگاه اینترنتی کوتون استایل می‌توانند از طریق درگاه اینترنتی و با استفاده از همه کارت‏‌های بانکی عضو شبکه شتاب در سایت فروشگاه اینترنتی کوتون استایل، هزینه سفارش را به صورت آنلاین پرداخت نمایند.
همچنین امکان کارت به کارت برای مشتریان گرامی فراهم می باشد.
در صورت نیاز مشتریان گرامی می توانند با تماس با بخش فروش اطلاعات مورد نیاز برای کارت به کارت را دریافت نمایند .

آیا امکان پرداخت در محل وجود دارد؟

با توجه به نوسانات ارزی و زمان بر بودن تحویل سفارشات امکان پرداخت در محل وجود ندارد.

 

ارسال سفارشات

چگونگی تحویل سفارشات؟

امکان ارسال سفارشات به سراسر کشور از طریق سرویس های پست پیشتاز و تیپاکس فراهم می باشد.

چگونگی رهگیری سفارش و تعیین ساعت و زمان مشخص دریافت

روز رسیدن سفارش با توجه به خدمات پستی که در ذیل می آید، مشخص می باشد. اما تعیین ساعت دقیق آن امکان پذیر نیست. با توجه به ساعت کاری مامورین اداره پست معمولا سفارشات در ساعت اداری تحویل مشتریان گرامی می گردد.
برای رهگیری سفارشات می‏‌توانید شماره 10 یا 20 رقمی مرسوله پیشتاز را در آدرس زیر وارد کنید:
http://itemtracking.post.ir

چگونگی محاسبه هزینه ارسال سفارش؟

هزینه ارسال برای کلیه سفارشات رایگان میباشد .

 

قوانین و شرایط بازگشت کالا

تا چند روز پس از دریافت سفارش میتوانم کالای خریداری شده را مرجوع کنم؟

شما فرصت دارید کالای خریداری شده خود را در صورت داشتن شرایط عودت، حداکثر تا 3 روز پس از دریافت مرجوع فرمایید.

 

اگر سایز کالا مناسب نباشد آیا تغییر سایز امکان پذیر است؟

– درخواست تغییر سایز کالا تنها در صورتی پذیرفته می‌شود که کفش یا پوشاک تنها تست شده باشند و سایز مورد نظر مشتری در سایت موجود باشد همچنین میبایست مبلغ 15% آیتم جهت پوشش هزینه ارسال مجدد آیتم سایز جدید ،  از ترکیه به ایران به حساب شرکت کوتون استایل واریز گردد. مشتریان گرامی توجه داشته باشند .

ـ کالاهای بهداشتی از قبیل اکسسوری ها و لباس زیر شامل تغییر سایز نمی باشند.

- مشتریان گرامی حداکثر 3 روز پس از دریافت بسته پستی برای تغییر سایز زمان دارند.

- لطفا پیش از ارسال بسته هماهنگی لازم با واحد خدمات مشتریان انجام دهید.

شرایط عودت چیست؟

1- اگر کالای ارسال شده دارای ایراد یا زدگی باشد.

ایراد و مغایرت مشاهده شده در کالا باید طی مدت 3 روز از طریق راه های ارتباطی به اطلاع همکاران ما در بخش "تماس با ما" رسانده شود. درخواست تعویض و یا عودت کالای دارای اشکال، تنها در صورتی پذیرفته می شود که آیتم در وضعیت اولیه خرید باشد و هیچ گونه اثری از لکه، بوی عطر و یا بوی بدن وجود نداشته باشد و همچنین مارک و برچسب مخصوص کالا جدا نشده باشد.
مشتریان باید در در اولین فرصت تا 3 روز پس از دریافت کالا درخواست خود را با ذکر شماره سفارش به بخش خدمات پس از فروش کوتون استایل اطلاع دهند.

– در صورتی که کارشناسان ما ایراد و یا مغایرت کالا را تایید کنند کلیه هزینه‌های عودت به عهده کوتون استایل بوده و هماهنگی لازم جهت استرداد مبلغ سفارش با مشتری به عمل آمده و در عرض 48 ساعت کاری به حساب مشتری مسترد خواهد شد.

– در صورت تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان کوتون استایل، سفارش دوباره برای مشتری پس فرستاده خواهد شد، بنابراین پیش از عودت با واحد پشتیبانی هماهنگی لازم انجام شود.

2- اگر مشتری به هر دلیل از کالای دریافتی رضایت نداشته باشد.

- اگر مشتری به هر دلیل از کالای دریافتی رضایت نداشته باشد می تواند سفارش خود را با شرایط زیر عودت نماید:
–کالا بدون زدگی، بوی عطر، بوی بدن در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد. همچنین مبلغ 15% آیتم مورد نظر کسر شده و مابقی مبلغ به حساب مشتری واریز می گردد، مشتریان گرامی توجه داشته باشند این مبلغ جهت پوشش هزینه های ارسال از انبار مرکزی ترکیه ـ به ایران و بالعکس میباشد.
ـ کالاهای بهداشتی از قبیل اکسسوری ها و لباس زیر شامل کالاهای عودتی نمی باشند.

چگونگی اطلاع از وضعیت کالای برگشتی

پس از تحویل کالا به پست با تیم خدمات مشتریان کوتون استایل تماس بگیرید:

09351409551

02128428365

چگونگی محاسبه و استرداد مبلغ کالای عودت شده
ـ هنگامی که کالایی بازپس فرستاده ‏شود، پس از کارشناسی و تایید واحد خدمات پس از فروش، هماهنگی لازم برای استرداد مبلغ سفارش با مشتری صورت می پذیرد و تا 48 ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری مسترد خواهد شد.
ـ با توجه به این که کلیه سفارشات از انبار مرکزی ـ استانبول ـ به ایران ارسال می گردد و شامل هزینه های ترخیص کالا ـ گمرکی ـ می باشد، در صورت عودت مبلغ 15% از آیتم سفارش شده کسر و مابه التفاوت به حساب مشتری واریز خواهد شد. ـ این مبلغ در صورت تغییر سایز کالای سفارش، 10% از مبلغ آیتم می باشد، به این صورت که پیش از ارسال 10% از مبلغ آیتم از مشتری اخذ شده و سپس آیتم تغییر سایز ارسال می گردد.